25 березня 2021 року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка розпочав роботу XVII-й Міжнародний форум молоді «МОЛОДЬ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА у ХХI СТОРІЧЧІ». В роботі форуму взяли участь технік Комар А.С. з доповіддю «Паливо з пташиного посліду» та вихованці наукових гуртків, які працюють на кафедрі ТСС АПК: Турчин Р.О. з доповіддю «Керування поживними речовинами для рослин в системах крапельного зрошення», Гузь О.О. – «Основні напрями розвитку біогазових установок», Денисенко Д.А. – «Переваги використання біогазових технологій», Дума А.М. – «Необхідність згодовування тваринам збалансованих кормосумішей», Заволокін Д.Ю. – «Основні напрямки в створенні роботів для молочного скотарства», Курашкін О.С. – «Вплив птахівництва на екологічну ситуацію в Україні», Тристан Р.В. – «Обґрунтування основних параметрів гідродинамічного нагрівача пастеризаційної установки», Зімбровський Д.М. – «Системи технічного обслуговування і ремонту обладнання в тваринництві», Михальчук М.В. – «Забезпечення функціонування системи техсервісу». Наукові керівники:  професор Скляр О.Г.професор Журавель Д.П.доцент Болтянська Н.І. доцент Скляр Р.В.,  доцент Болтянський Б.В.,  доцент Паніна В.ВЗа результатами роботи конференції було сформовано Програму форуму та видано Збірник Матеріалів XVII Міжнародного форуму молоді «МОЛОДЬ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА у ХХI СТОРІЧЧІ»

Науково-дослідна робота студентів – один з найважливіших засобів підвищення якості підготовки спеціалістів у вищій школі, який представляє собою комплекс заходів наукового, методичного, організаційного характеру, що забезпечує навчання всіх студентів навичкам наукових досліджень у відповідності до обраної спеціальності в рамках освітнього процесу і поза ним. Для виконання цих заходів у ТДАТУ створюються студентські наукові гуртки.

Діяльність наукового гуртка спрямована на розвиток творчих здібностей студентів з метою набуття ними фахових (професійних), особистісних, коґнітивних компетенцій, а також досвіду одержання знань та умінь через дослідження.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська