Традиційно у вересні співробітники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відзначають День університету. Святкування з нагоди 89-річчя ТДАТУ проходили у Центрі культури і дозвілля. Привітати заклад вищої освіти прийшли почесні гості: народний депутат України Сергій Мінько, мер Мелітополя Іван Федоров і голова Мелітопольської райдержадміністрації Ігор Судаков. Вони нагородили співробітників університету грамотами за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, значні особисті досягнення у науково-дослідній роботі і підготовці висококваліфікованих фахівців для аграрного сектора економіки Мелітополя і Запорізької області та вагомий особистий внесок у навчанні і вихованні підростаючого покоління серед яких були і співробітники кафедри ТСС АПК в.о. завідувача кафедри, професор Скляр О.Г., доцент Болтянська Н.І., доцент Скляр Р.В. та інженер Комар А.С. (Детальніше… )

Вітаємо колег з важливими досягненням, бажаємо успіхів та звершень в майбутньому!

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська