30.03.2021 року в м. Київ на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України з нагоди 95-ї річниці від дня народження доктора технічних наук, професора, академіка АН ВШ України, Обухової Віолетти Сергіївни проводилась XVІ міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Обуховські читання». Вибрана дата – це день 92-річчя відомого вченого, Заслуженого діяча науки і техніки, д.т.н., професора кафедри архітектурних конструкцій Київського національного університету будівництва і архітектури, проф. Підгорного Олексія Леонтійовича – чоловіка Обухової В.С. Конференцію було проведено в середовищі Webex. В онлайн-конференції з доповідями взяли участь співробітники кафедри професор Журавель Д.П.доцент Болтянська Н.І. доцент Скляр Р.В., асистент В’юник О.Вта технік Комар А.С. На конференції були представлені доповіді науково-педагогічних працівників, наукових співробітників, аспірантів і докторантів. За результатами роботи конференції було випущено збірник матеріалів конференції, в який увійшли доповіді і співробітників кафедри ТСС АПК.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська