20 травня 2021 р. за ініціативи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, Державного навчального закладу «Якимівський професійний аграрний ліцей», Факультету агротехнологій та екології ТДАТУ ім. Дмитра Моторного, Басейнової ради річок Приазов’я було проведено ХІІI науково-практичну конференцію «Меліорація та водовикористання. Професійна освіта: стан та перспективи».

Під час роботи конференції було розглянуто питання раціонального використання, збереження та відтворення водних ресурсів у водогосподарському комплексі країни. В заході взяли участь спеціалісти у галузі водогосподарського комплексу країни, викладачі та студенти навчальних закладів різного рівня акредитації, які використовують результати наукових досліджень у своїй науково-педагогічній діяльності.

Кафедру ТСС АПК представили проф. Журавель Д.П., доц. Болтянський Б.В. ст. викл. Дереза С.В.  та доц. Болтянська Н.І. За результатами роботи конференції було сформовано Програму конференції та видано Збірник матеріалів конференції. Учасники отримали сертифікати.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська