Апробація наукових досліджень стимулює науковців на переосмислення своїх наукових досліджень, більш глибоке їх доопрацювання, допомагає автору підтвердити або зрозуміти необхідність перегляду наукових положень.Рисунок1

Найбільш поширеними способами доведення до наукової спільноти матеріалів наукових доробок є участь науковців в наукових конференціях, симпозіумах, виступи на засіданнях кафедри, участь у різних видах заходів наукового співтовариства, підготовка та направлення в різні органи пропозицій по темі досліджень, публікації в вигляді книг, тез доповідей на конференціях, депонування частин наукових досліджень також.

Співробітники кафедри ТСС АПК к.т.н., доц. Болтянська Н.І., к.т.н., доц. Скляр Р.В., к.т.н., проф. Скляр О.Г. зі здобувачами вищої освіти, які є активними учасниками наукових гуртків (Данюк К.О., Попов. Б.Ю., Гера А.М., Асадян Д.С.) та технік І категорії Комар А.С. підготували доповіді та прийняли участь в роботі I Всеукраїнської інтернет-науково-практичної конференції «Інноваційні технології в агропромисловому комплексі», яка проходила з 1 по 30 вересня 2020 р. В конференції прийняли участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, фахівці, провідні спеціалісти та практики, молоді вчені, аспіранти та студенти. За результатами конференції вийшов збірник матеріалів конференції, в який увійшли публікації науковців.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська