Викладачі кафедри  технічного сервісу та систем в АПК підготували друкований навчальний посібник для виконання лабораторних робіт з дисципліни «Проектування та монтаж техніки агропромислового виробництва», рекомендований до Рисунок1друку рішенням вченої ради механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Автори: к.т.н., доц. Н.І. Болтянськак.т.н., проф. О.Г. Склярк.т.н., доц. Р.В. Склярк.т.н., доц. Б.В. Болтянськийст. викл. С.В. Дереза.

Рецензентами виступили:

О.Г. Караєв доктор технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарських машин, Таврійський державний агротехнологічний університет;
В.П. Кувачов кандидат технічних наук, доцент кафедри машиновикористання в землеробстві, Таврійський державний агротехнологічний університет.

У навчальному посібнику зібраний, систематизований та викладений теоретичний і методичний матеріал, який охоплює практичні питання дисципліни «Проектування та монтаж техніки агропромислового виробництва». Наведені загальні поняття про виробничі процеси у тваринництві та загальні питання проектування тваринницьких підприємств та основні відомості по проектуванню тваринницьких ферм і розробці генерального плану Розглянуто методи розробки та проектування потокових технологічних ліній обслуговування тварин і приготування кормів у тваринництві та основи теорії монтажу і пусконалагодження машин та обладнання тваринницьких підприємств.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська