Викладачі кафедри ТСС АПК завершили проходження курсів з підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників університету на базі НУБіП за програмою «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності».

Актуальність проблеми формування професіоналізму діяльності та особистості викладачів закладів вищої освіти пов’язана з високим рівнем вимог, що висуваються суспільством і професійним співтовариством до педагогічної діяльності. З багатьох об’єктивних і суб’єктивних причин сучасний науково-педагогічний працівник закладу вищої освіти просто немислимий без інноваційної, дослідницької діяльності, роботи з саморозвитку та самовдосконалення. За останні двадцять років вітчизняне освітнє середовище зазнало на собі безліч підходів до професійного розвитку та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників. На жаль, лише деякі з них були по-справжньому результативні. Правильно організований процес підвищення кваліфікації допомагає у вирішенні цієї проблеми.

У новій освітній парадигмі «розвиваючої освіти» діяльність з підвищення кваліфікації спрямовано формування у викладача нових професійних компетенцій. Викладач вищої школи повинен забезпечувати сучасний зміст освітнього процесу, працювати, використовуючи сучасні освітні технології, отже, розвивати інноваційні компетенції випускників і створювати умови для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

За результатами проходження курсів науково-педагогічні працівники кафедри ТСС АПК проф. Скляр О.Г., проф. Сєрий І.С. проф. Журавель Д.П., доц. Скляр Р.В.доц. Болтянська Н.І.доц. Болтянський Б.В. ст. викл. Дереза С.В. та ст. викл. Грицаєнко І.М. отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації за програмою «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності».

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська