Підвищення кваліфікації обов’язкова складова для науково-педагогічних працівників, яка дає можливість розширювати й поглиблювати раніше здобуті професійні знання, уміння і навики на необхідному рівні.

Згідно з планом підвищення кваліфікації науково-педагогічні працівники  кафедри ТСС АПК проф. Скляр О.Г., проф. Журавель Д.П., доц. Скляр Р.В.,  доц. Болтянський Б.В. та доц. Болтянська Н.І. проходили стажування у Херсонському державному аграрно-економічному університеті у період з 01.10.21 р. по 30.11.21 р.

В стінах університету стажерів радо зустрічали перший проректор, проректор з науково–педагогічної роботи Грановська Вікторія Григорівна та  проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Аверчев Олександр Володимирович. Стажери прослухали змістовні лекції програми, яка проходить на території ХДАЕУ в режимі онлайн та офлайн,  від завідувача кафедри рослинництва та агроінженерії, доцента Іваніва Миколи Олександровича та директора навчально-наукового центру «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Яремка Юрія Івановича.

Лекторами було зазначено, що підвищення кваліфікації проводиться з метою формування навичок організації в науковій діяльності з використанням сучасних методик, планування діяльності, організації взаємодії з іншими установами, місцевими адміністраціями, органами місцевого самоврядування, населенням, засобами масової інформації, а також розвитку практичних умінь та навичок для подальшого застосування в практичній діяльності.

Викладачі відвідали кафедри технології виробництва продукції тваринництва, землеробства і рослинництва та агроінженерії. Ознайомились з роботою науково-технічного відділу, навчально-методичного відділу, сектору міжнародних відносин, наукової бібліотеки, відділу аспірантури та докторантури. Ознайомились з науковими матеріалами, розробками та досягненнями університету.

Вікторія Григорівна розповіла про актуальні спеціальності та напрямки навчання в університеті, про методику викладання та важливість доступу здобувача вищої освіти до всієї необхідної інформації через електронний ресурс. Адже, це важливий інструмент освітньо-виховного процесу і вважається одним з головних елементів інформаційно-освітнього середовища. Начальник відділу технічних засобів навчання Осадчий Анатолій Анатолійович представив оновлений сайт університету з модернізованою системою доступу та розробку у вигляді особистого кабінету для студента.

В свою чергу, Олександр Володимирович відмітив, що наука є важливим аспектом діяльності університету. Закцентував увагу на тому, що всі освітні програми несуть в собі модернізованість, чіткість та ясність. А застосування цифрових технологій формують продуктивність та підвищують професійний рівень знань майбутніх фахівців відповідно до потреб ринку.

Колеги обговорили подальші напрямки співробітництва між університетами та побажали  одне одному успіхів на подальшим етапах роботи!

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська