14 вересня 2020 р. розпочався новий навчальний рік для першокурсників. В цей день відбулися урочисті збори першокурсників спеціальностей 133 “Галузеве машинобудування” і 131 “Прикладна механіка”.  Кафедра обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика гостинно зустріла першокурсників. Завідувач кафедри доцент Кирило Самойчук привітав першокурсників, які стали членами дружньої студентської родини ТДАТУ, побажав успіхів у навчанні.

Заступники декана МТФ доценти Валентина Верхоланцева та Надія Паляничка із щирими привітаннями та найкращими побажаннями звернулися до першокурсників і побажали успіхів у здобутті майбутнього фаху.

Першокурсники познайомилися з кураторами своїх академічних груп: куратором 11 ПМ групи призначений доцент кафедри технічної механіки та комп`ютерного проектування ім. професора В.М. Найдиша Олександр Мацулевич, куратором 11 ГМ групи – доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика Віра Тарасенко. Куратори привітали студентів-першокурсників зі святом, побажали високих досягнень у навчанні, веселого і насиченого студентського життя, терпіння і наполегливості, енергії та натхнення!

Віра Тарасенко, доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика