Викладачі ТДАТУ 9 червня 2020 року прийняли участь в громадському обговоренні освітніх програм «Інжиніринг переробних і харчових виробництв» підготовки бакалавра і магістра за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування», подані кафедрою технологій і обладнання переробних виробництв Луцького національного технічного університету.  Прийняти участь у такому заході, організованому співдружньою кафедрою було корисно нашим викладачам і гарантам освітніх програм завдяки тісному зв’язку ОП «Інжиніринг переробних і харчових виробництв» до ОП «Обладнання переробних і харчових виробництв» і «Галузеве машинобудування», за якими навчаються здобувачі вищої освіти у ТДАТУ.

Від нашого навчального закладу були присутні:

Самойчук К.О. – доктор технічних наук, завідувач кафедрою обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика;

– Прісс О.П. – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедрою харчових технологій та готельно-ресторанної справи;

– Сердюк М.Є. – доктор технічних наук, професор кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи;

– Загорко Н.П. – кандидат технічних наук, доцент кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи;

Олексієнко В.О. – кандидат технічних наук, доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика;

Верхоланцева В.О. – кандидат технічних наук, доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика.

Обговорення освітньо-професійних програм

В процесі обговорення були озвучені цілі освітньої підготовки, визначено місце фахівця в структурі виробництва і вимоги до його компетентностей та інших соціально важливих властивостей і якостей в галузі знань 13 «Механічна інженерія». Наші викладачі активно цікавились особливостями механізму обрання здобувачами індивідуальної освітньої траєкторії, ділились своїми напрацюваннями в напрямку розвитку дуальної форми навчання і виховання кваліфікованого та соціально адаптованого фахівця.

Всі учасники відео конференції підкреслили необхідність таких он-лайн заходів для подальшої співпраці і розвитку зв’язків між навчальними закладами споріднених спеціальностей для усунення недоліків освітніх програм та підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти.

Обговорення освітньо-професійних програм

Інформаційний супровід: д.т.н., доцент  Кирило Самойчук,