26.04.2021 згідно графіку проведення відкритих занять професорсько-викладацького складу кафедри «Обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика» в аудиторії 8.302 для студентів 41 ГМ та 22 СГМ груп механіко-технологічного факультету доцентом кафедри ОПХВ Петриченко С.В. була проведена відкрита лекція з дисципліни «Пакувальна тара та обладнання для пакування» за темою «Сучасна тара та упаковка».

На занятті окрім студентів згідно графіку взаємовідвідування занять професорсько-викладацького  кафедри ОПХВ були присутні члени кафедри ОПХВ, зокрема: в.о. завідувача кафедри ОПХВ к.т.н., доц. В. О. Олексієнко, к.т.н., доц., к.т.н., доц. В. Г. Тарасенко та к.т.н., доц. В. С. Бойко. Після завершення лекції відбулось її обговорення співробітниками кафедри, в якому присутні відзначили актуальність та новизну інформації, яка надається здобувачам вищої освіти, повноту, послідовність та цілісність висвітлення матеріалу та в цілому надали високу оцінку методиці викладання лекційного матеріалу.

Сергій Петриченко

к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика