В мережі Інтернет існують спеціалізовані пошукові системи, які здійснюють пошук тільки на авторитетних науково орієнтованих сторінках (видавництва, університети, наукові організації, репозитарії, бібліотеки і т.п.): GoogleScholar, BASE, OAISTER та ін. І все ж пошук варто здійснювати в спеціальних базах даних наукової інформації. Такі бази можуть бути повнотекстові, реферативні і власне наукометричні.

На сьогодні існує велика кількість міжнародних систем цитування (бібліографічних баз): Web of Science, Scopus, Google Scholar, РИНЦ, Index Copernicus, Astrophysics, PubMed, Mathematics, Chemical Abstracts, Springer, Agris, GeoRef.

Наукометрична база даних – бібліографічна і реферативна база даних, інструмент для відстеження цитованості наукових публікацій. Це також пошукова система, яка формує статистику, що відображає стан і динаміку показників значущості, активності та індексів впливу діяльності окремих вчених і дослідницьких організацій.

Найавторитетнішими з них, індекси яких визнаються у всьому світі, є Web of Science і Scopus.

SCOPUS – бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих в наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного простору SciVerse. Зараз містить більше 50 млн. Реферативних записів з рецензованих журналів, книг, патентів. Індексує більше 18 000 назв наукових видань з технічних, медичних та гуманітарних наук 5 000 видавців.

Так наступні статті співробітників кафедри ТСС АПК включено до міжнародної наукометричної бази SCOPUS:

Halyna Hrytsaienko, Igor Hrytsaienko, Andrey Bondar and Dmitry Zhuravel. Mechanism for the Maintenance of Investment in Agriculture. Modern Development Paths of Agricultural Production. –  Springer Nature Switzerland AG., 2019. – P.29-40.

Alexander Skliar, Boris Boltyanskyi, Natalia Boltyanska and Denis Demyanenko. Research of the cereal materials micronizer for fodder components preparation in animal husbandry. Modern Development Paths of Agricultural Production.- Springer Nature Switzerland AG. -2019. – P.249-258.

Serhii Movchan, Olena Dereza, Serhii Mazilin, Serhii Dereza. Study of hydromechanical parameters part of the water solutions  household in running flows. Modern Development Paths of Agricultural Production. – Springer Nature Switzerland AG, 2019. – Р.145-160.

Dmytro Milko, Viacheslav Bratishko, Volodymyr Kuzmenko and Oleksandr Kholodiuk. Theoretical Aspects of Plant Material Sealing in a Wedge-Shaped Canal. Modern Development Paths of Agricultural Production (Scopus).- Springer Nature Switzerland AG. -2019. – P.139-144.

Oleksii Novyk, Valeriia Panina, Halyna Dashyvets and Andriy Bondar. Increase in Durability of Motor Crankshaft Pin Surface by Vibrorolling. Modern Development Paths of Agricultural Production (Scopus).- Springer Nature Switzerland AG. -2019. – P.177-182.