З метою активізації і розвитку творчого мислення студентів і стимулювання змагань в навчанні за спеціальністю 181 «Харчові технології», прищеплювання студентам факультету агротехнологій та екології зацікавленості та любові до вибраної професії, 10.12.21 року на кафедрі ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика було проведено предметну олімпіаду з дисципліни «Проектування підприємств харчової промисловості з основами промбудівництва».

В олімпіаді прийняли участь 12 чоловік, які вирішували теоретичні і практичні завдання. За результатами виконання перше місце зайняла Сидоренко Л.Д., друге – Вакасова К.А., третє – Чернявський О.В. Члени комісії доцент Олексієнко В.О., доцент Ломейко О.П. і завідувач кафедри професор Самойчук К.О. відмітили достатньо високий рівень знань з дисципліни, поздоровили переможців та побажали подальших успіхів в оволодінні вибраної спеціальності.

Вадим ОЛЕКСІЄНКО

к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика