24-25 листопада 2022 року у в Державному біотехнологічному університеті (м. Харків) відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна інженерія агропромислових і харчових виробництв». Конференція відбудеться в онлайн-режимі із застосуванням Google Meet.

Робота конференції проходила за такими напрямами:

Секція 1. Обладнання та інжиніринг переробних і харчових виробництв.
Секція 2. Технології переробних і харчових виробництв.
Секція 3. Сільськогосподарські машини та інженерія тваринництва.
Секція 4. Оптимізація технологічних систем рослинництва.

Кафедру  експлуатації та технічного сервісу машин  на конференції представляли співробітники, наукова діяльність та інтереси яких тісно пов’язані з тематикою науково-практичного заходу: к.т.н., проф. О. Г. Склярд.т.н., проф. В. Т. Надиктод.т.н., проф. Д. П. Журавель, к.т.н., доц. Р. В. Скляр,  к.т.н., доц. Б. В. Болтянський, к.т.н., доц. В. Б. Мітков, к.т.н., ст. викл. Є. І. Ігнатьєвст. викл. О. В. В’юник, асист. С. М. Григоренко, техн. А. С. Комар та здобувачі вищої освіти Татьяненко В. О., Крушинський С. В., Чибічик І. І. Матеріали конференції опубліковані у збірнику тез.

Доцент кафедри ЕТСМ Борис Болтянський