Відповідно до Положення про підвищення кваліфікації та стажування педагогічних і науково-педагогічних  працівників вищих навчальних закладів, кожен науково-педагогічний  та  педагогічний  працівник не рідше ніж один раз на п’ять років проходить довгострокове підвищення своєї кваліфікації.

Окремою формою підвищення кваліфікації є стажування з метою формування і закріплення на практиці професійних компетентностей, здобутих у результаті теоретичної підготовки, щодо виконання завдань і обов’язків на займаній посаді або посаді вищого рівня, засвоєння вітчизняного та зарубіжного досвіду, формування особистісних якостей для виконання професійних завдань на новому, більш високому якісному рівні в межах певної спеціальності. Викладачі проходять стажування у закладах вищої освіти, відповідних наукових, освітньо-наукових установах, підприємствах та організаціях як в Україні, так і за її межами.

3 грудня 2021р року на позаплановому засіданні кафедри викладачі кафедри ТСС АПК проф. Скляр О.Г.проф. Журавель Д.П.доц. Скляр Р.В.,  доц. Болтянський Б.В. та доц. Болтянська Н.І. звітували про результати стажування в Херсонському державному аграрно-економічному університеті, яке  проходило з 1 жовтня по 30 листопада 2021р. за напрямом  «Сучасні  методи викладання дисциплін за умови змішаної форми навчання». Програмою стажування передбачалось

1. Ознайомлення з новими можливостями платформи Moodle в навчанні.
  2. Ознайомлення з навчально-методичним забезпеченням дисциплін інженерного спрямування.
  3. Ознайомлення з особливостями складання тестових завдань для перевірки опрацювання питань самостійної роботи.
  4. Ознайомлення з сучасними методами викладання дисциплін за умови змішаної форми навчання.

На засідання кафедри були запрошені проректор з наукової роботи, професор, доктор с-г. наук Єременко О.А., представники Інституту підвищення кваліфікації та деканату факультету МТ.

За результатами звіту було зроблено висновок, що стажування пройшло на належному науково-практичному та організаційному рівні. Всі викладачі успішно виконали програму стажування. Набуті знання в подальшому будуть використані у освітньому процесі підготовки фахівців.

На засіданні, серед інших питань, проректор з наукової роботи, проф., д.с-г.н. Єременко О.А. відзначила високий рівень проведення ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» та вручила подяку за високий професіоналізм при проведенні конференції.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська