7 вересня 2020 року відбулася відкрита лекція д.т.н., доцента, завідувача кафедри Кирила Самойчука на тему «Принципи конструювання вимірювальних приладів. Тензометрія» з дисципліни «Методи досліджень процесів і узагальнення їх результатів» для студентів 2 курсу магістратури механіко-технологічного факультету зі спеціальності 133 – Галузеве машинобудування.

Під час обговорення відкритої лекції виступили: проректор з НПР ТДАТУ, доц. Ломейко О.П., декан ф-ту МТФ, проф. Кюрчев С.В., доценти: Петриченко С.В., Олексієнко В.О., Бойко В.С., Верхоланцева В.О., Паляничка Н.О. Усі виступаючі відмітили, що матеріал лекції відповідає робочій програмі, викладений на високому методичному рівні з професійною педагогічною майстерністю. В результаті обговорення одноголосно ухвалили дати позитивну оцінку відкритій лекції Кирила Самойчука (д.т.н., доцента, завідувача кафедри).

Інформаційний супровід: к.т.н., доцент Вадим ОЛЕКСІЄНКО