Нещодавно відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного етапу конкурсу «Студент року–2025» . Цей конкурс традиційно визначає найактивніших, талановитих та ініціативних студентів Запорізької області, які демонструють високі досягнення у навчанні, громадській діяльності та лідерстві .
Зі словами привітань та щирих побажань успіхів до переможців звернулася заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Людмила Бухаріна, наголосивши на важливості активної позиції студентської молоді для розвитку регіону та країни .
Досягнення здобувачів Таврійського державного агротехнологічного університетуімені Дмитра Моторного у цьогорічному конкурсі:
«Студент – громадський діяч року» – Влада Шмалій (2 курс, ОС Магістр, ЕТБ) – активна учасниця громадських ініціатив та проєктів університету;
«Студент – захисник року» – Лев Баздирєв (2 (скорочений) курс, ОС Бакалавр, ЕКТ) – проявив мужність та відповідальність у волонтерській та громадській діяльності;
«Студент – лідер студентського самоврядування року» – Євген Петрущенко – почесне 2 місце, нагороджен грамотою та пам’ятним подарунком за активну роботу у студентському самоврядуванні.
За результатами конкурсного відбору, переможці кожної номінації отримають грамоти та грошові премії , а їхні здобутки стануть прикладом для наслідування та джерелом натхнення для всієї студентської спільноти .
Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пишається своїми здобувачами та бажає їм подальших успіхів, нових звершень та яскравих перемог.






