Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного постійно займається пошуком партнерів для обміну досвідом.

Останній тиждень серпня ознаменувався для кафедри геоекології і землеустрою налагодженням професійних зв’язків та співпраці з Державним вищим навчальним закладом «Херсонський державний аграрний університет» (ХДАУ).

Між ХДАУ і ТДАТУ підписано «Договір про співпрацю у галузі організації підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних працівників» у науково-навчальному центрі «Інститут післядипломної освіти та дорадництва», який є структурними підрозділом ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

Стажування дозволить викладачам кафедри ГЕЗ перейняти досвід колег та втілити у навчальний процес отримані знання.

За матеріалами сайту кафедри геоекології і землеустрію