Loading Події

• This Подія has passed.

Всеукраїнський форум молодих вчених

03.09.2020 - 30.09.2020

29 вересня 2020 р. відбудеться Всеукраїнський форум Рад молодих учених в Міністерстві освіти та науки України за участі представників Міністерства, Ради молодих учених при МОН України, Рад молодих учених областей, міст та закладів вищої освіти/наукових установ, а також молодих учених, зацікавлених у створенні Рад молодих учених в інституціях, які вони представляють.

Ініціатором та організатором Форуму є Рада молодих учених при МОН України.
Партнери заходу – Рада молодих вчених Дніпропетровської області, Регіональна рада молодих вчених при управлінні освіти Волинської ОДА, Асоціація наукових товариств студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених м. Києва, Рада молодих вчених при Сумській ОДА, Рада молодих вчених Миколаївської області при департаменті освіти і науки Миколаївської ОДА, Видавничий дім “Гельветика”.

Основною метою форуму є створення платформи для розвитку зв’язків між молодими ученими, сприяння створенню рад молодих учених та налагодження діалогу між ними, органами влади та громадськістю.

Напрями роботи:
1) мета та процедура створення Ради молодих учених;
2) об’єднання молодих учених в закладах вищої освіти, наукових установах, а також в областях та містах;
3) проблеми взаємодії із органами влади та громадськими організаціями;
4) закордонний досвід діяльності об’єднань молодих вчених.

У межах Форуму планується проведення тренінгу з організації Ради молодих учених, а також обговорення кейсу необхідних документів для створення такої Ради та успішного функціонування.

Для участі в Форумі необхідно зареєструватися до 21.09.2020 р. за посиланням:

У разі виникнення будь–яких запитань Ви зможете зв’язатися з відповідальною особою щодо організації панельної дискусії Форуму за телефоном + 38 (050) 870 55 54 (Михайло Шепітько) або e-mail: natali.derev@gmail.com, +38(095)361 68 09 (Наталія Деревягіна).

Початок:
Закінчення: