Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за наукового супроводу Національної академії педагогічних наук, з метою вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, створення необхідних умов для творчого розвитку педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, підвищення ефективності організації й управління освітнім процесом та забезпечення якості підготовки фахівців, сприяння зростанню професійної майстерності педагогічних працівників, щорічно проводить конкурс професійної майстерності  «Педагогічний ОСКАР».

Викладачі коледжів ТДАТУ завжди активно беруть участь у конкурсі. За результатами оцінювання з-поміж робіт, які отримали максимальну кількість балів (30 балів) з кожної номінації, визначили переможців – номінантів на головну нагороду – статуетку ОСКАР–2022.

Серед переможців п’ять викладачів перемогли у різних номінаціях. Переможці будуть нагороджені дипломами. Всі учасники Конкурсу отримують сертифікати.

Результати Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2022»

Переможці у номінаціях:

ІГРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ (гейміфікація) навчання (кейс-метод, вебквести, подієва освіта, метод проектів, бриколаж тощо)

ІІ місце СЕРДЮК Вікторія ‒ викладач, ВСП «Василівський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного».

Встановлення договірних відносин. Проєкт.

ОПОРНІ КОНСПЕКТИ ЛЕКЦІЙ

ІІІ місце КОВАЛЬЧУК Тетяна, КОВАЛЬЧУК Борис – викладачі, ВСП «Василівський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного».

Вступ до спеціальності. Курс лекцій та презентацій.

Продукти бджільництва. Навчальний відеофільм.

Вітаємо переможців!