В межах комунікаційної платформи «Діалог влади та бізнесу», створеної за дорученням Президента України Володимира Зеленського, відбулась онлайн зустріч «Кадровий дефіцит. Вища, дуальна та профтехосвіта для потреб бізнесу». В Запорізькій області зустрічі голови ЗОДА із місцевими підприємцями,  промисловцями, представниками закладів вищої освіти відбуваються регулярно.

У заході взяли учать близько 90 осіб –  представники бізнесу, підприємці, освітяни, громадські діячі Запорізької області. Серед учасників були і викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету, зокрема, кафедри економіки і бізнесу, де вже напрацьовано досвід здобуття освіти за дуальною формою навчання.

Під час зустрічі розглянули питання  кадрового забезпеченням економки регіону під час війни, а саме – реалізацію програми з перенавчання і працевлаштування кадрів, досвід впровадження в ЗВО регіону дуальної форми здобуття освіти та інші заходи, які вживаються в області задля врегулювання попиту та пропозиції на ринку праці.

Ця подія стала платформою для відкритого діалогу. Всі бажаючі мали можливість поставити свої питання та поділитися досвідом щодо подолання кадрового дефіциту.