3 листопада відбулась гостьова лекція для здобувачів факультету економіки та бізнесу ТДАТУ спеціальностей 073 “Менеджмент” та 281 “Публічне управління та адміністрування”.
Захід організували викладачі кафедри менеджменту та публічного адміністрування — старший викладач Іван Шумейко та доцент Наталя Горбова.
Гостем зустрічі став Дмитро Яценко — адвокат Ради адвокатів Запорізької області, партнер АО «Гладкий, Яценко та Партнери», помічник народного депутата України.
Лектор має понад 13 років адвокатської практики, за цей час брав участь у тисячах судових справ і вирішував широкий спектр юридичних питань.
Під час лекції обговорювалися актуальні проблеми господарського права та процесу, практичні аспекти роботи адвокатів і юристів, питання кримінального права, правосуддя та виконання судових рішень.
Здобувачі активно ставили запитання, на які Дмитро Валерійович дав змістовні й практичні відповіді.
Щиро дякуємо лектору за цікавий, насичений і корисний матеріал, а також усім учасникам за активність і зацікавленість!


