Відділ міжнародних зв`язків Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного пропонує здобувачам та науковцям ТДАТУ актуальний дайджест конкурсів, стипендій, грантів та стажувань.
Стипендії , можливості підвищення кваліфікації
СТИПЕНДІЇ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВЦІВ ВІД УРЯДУ ШВЕЦІЇ
Уряд Швейцарії пропонує українським науковцям стипендії у рамках проєкту популяризації міжнародного обміну та з метою поглиблення співпраці між Швейцарією та Україною. Відкрито приймання заяв на три типи стипендій – для навчання у швейцарських університетах, федеральних політехнічних інститутах та у вищих школах прикладних наук: Research scholarships, PHD scholarships, Postdoctoral Scholarships. Процес подачі документів координує Посольство Швейцарії в Україні.
Детальніше: https://bit.ly/3yG0kLt, https://bit.ly/3eztFQO, https://bit.ly/3rPItOe, https://bit.ly/3EAbx44, https://bit.ly/3rSihTu, https://bit.ly/3rXEZJz, https://bit.ly/3CTvmBY
Дедлайн: до 5 грудня 2022 року.
ПРОЄКТ MSCA4UKRAINE (MARIESKŁODOWSKA–CURIEACTIONSFORUKRAINE)
Стипендіальна програма для українських науковців, які були змушені покинути домівки через війну. Бюджет ініціативи складає 25 млн євро.
Програма націлена на допомогу талановитим вченим реалізувати конкретні дослідницькі проєкти. Це особливо важливо для тих, хто постраждав від вторгнення росії в Україну, оскільки дослідження та інновації мають продовжуватися, незважаючи на ці важкі часи. Стипендії будуть присуджуватися мінімум на 6 місяців, максимум до 24 місяців відповідно до ставок Докторської мережі MSCA (MSCADoctoralNetworks) і програми постдокторських стипендій MSCA (MSCAPostdoctoral Fellowships).
Заявки на стипендії MSCA4Ukraine повинні подаватися приймаючими організаціями від імені дослідника-переселенця з України.
Критерії прийнятності для дослідників та організацій, вимоги до подання заявок, вказівки щодо заявників, умови та положення за посиланнями: Конкурс заявок (https://sareurope.eu/wp-content/uploads/2022/09/MSCA4Ukraine-Call-for-Applications-Sept-2022.pdf) та технічне завдання для заявників (https://sareurope.eu/wp-content/uploads/2022/09/MSCA4Ukraine-Terms-of-Reference-for-Applicants-28-Sept-2022.pdf
Заявки приймаються через онлайн-портал, який відкриється дляподання 24 жовтня. Посилання на портал буде доступне на веб-сайті MSCA 4 Ukraine: www.sareurope.eu/msca4ukraine. Як тільки портал відкриється, заявки будутьрозглядатися на постійній основі з регулярними термінами відсікання до тих пір, поки не будуть виділені всі доступні кошти.
Бажано подавати заявки якомога швидше після 24 жовтня.
ПОСТДОКТОРСЬКА ПРОГРАМА POLONEZ BIS
Національний науковий центр Польщі запрошує іноземних науковців для виконання 24-місячних дослідницьких проєктів у приймаючих установах Польщі в рамках програми POLONEZ BIS.
POLONEZ BIS – постдокторська програма, яка дає змогу проводити дослідження незалежно від теми чи дисципліни в одному із закладів вищої освіти Польщі, зокрема в інститутах Польської академії наук.
Програма гарантує успішним стипендіатам працевлаштування на повний робочий день і фінансування соціального забезпечення, а також низку навчальних курсів і співпрацю зі стартапами та громадськими організаціями.
Детальну інформацію про програму POLONEZ BIS шукайте тут:
офіційний веб-сайт (https://cutt.ly/HB1xzMH)
LinkedIn (https://cutt.ly/iB1xnhz),
Дедлайн: 15 грудня 2022 року.
СТИПЕНДІЯ KIRKLAND RESEARCH
Kirkland Research: стипендії на дослідницькі стажування для науковців у Польщі.
У рамках програми «Kirkland Research» її засновники пропонують стипендії на дослідницькі стажування в Польщі у ІІ семестрі 2022–2023 навчального року для кандидатів наук із відповідним доробком у галузі, яку вони представляють.
Польсько-американський фонд свободи та фонд «Лідери змін» оголосили відкритий конкурс для дослідників з України, які перебувають на цей момент у своїй країні або Польщі, на стипендії в рамках програми «Kirkland Research» у ІІ семестрі 2022–2023 навчального року.
Програма пропонує односеместрове дослідницьке перебування, яке полягає в індивідуальній науковій роботі під керівництвом наукового керівника з одного з чотирьох наукових осередків у Польщі (Варшава, Краків, Вроцлав, Люблін), результатом якої має стати написання наукової статті.
Дедлайн: 28 листопада
ШВЕДСЬКА КОРОЛІВСЬКА АКАДЕМІЯ НАУК ПРОПОНУЄ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВЧЕНИХ
Академія та шведські заклади вищої освіти спільними зусиллями залучають українських дослідників. Детальна інформація щодо порядку подачі українськими науковцями на грантове фінансування та необхідні контакти – за посиланням https://www.kva.se/en/utlysningar/stipendier-bidrag/for-ukrainska-forskare-att-verka-i-sverige.
СЕРТИФІКОВАНИЙ КУРС «НАПИСАННЯ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК»
Курс із трьох лекцій допоможе менеджерам культури готувати успішні проєктні пропозиції, а отже отримувати гроші на реалізацію своїх проєктів. Після проходження курсу ви зможете визначати цілі проєкту, завдання та очікувані результати, знаходити партнерів і розробляти якісні заявки. Курс проводить Магда Красовська-Іграс, тренер із написання проєктних заявок та складання бюджетів із понад 12-річним досвідом. Після короткого тесту ви отримаєте сертифікат.
Детальніше за посиланням: https://www.culturepartnership.eu/ua/publishing/proposal-writing-course#
СЕРТИФІКОВАНИЙ КУРС “ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ У ГРАНТОВИХ ПРОГРАМАХ”
Курс «Фінансовий менеджмент у грантових програмах» складається з 4 лекцій, які ви можете переглянути на відео, а також прослухати як подкаст. І дізнатися, чому успіх будь-якого проєкту напряму залежить від правильного фінансового менеджменту.
Автор курсу — Олександр Короб, тренер з фінансового менеджменту Проєкту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні. Олександр має понад 10 років досвіду проєктного менеджменту, 5 з яких – у проєктах, що фінансуються Європейським Союзом та Світовим Банком (PPRD East, RMID II, EaPTC).
По завершенню курсу ви зможете отримати сертифікат в електронному вигляді, пройшовши невеличкий тест. До курсу додаються корисні матеріали та toolkit.
Деталі за посиланням: https://euprostir.org.ua/courses/135906
ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ» ЗА ПРОГРАМОЮ БРИТАНСЬКОЇ РАДИ
Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.
Деталі:
19-20 та 26-27 листопада 2022 року
15:00 -19:00 – онлайн
Дедлайн: 15 листопада 2022 року
Під час тренінгів ви:
– дізнаєтесь більше, як пов’язані ідентичність та громадавчитиметесь ефективно будувати діалог у спільнотахдосліджуватимете потреби своїх громадздобудете навички для створення проєкту соціальної дії.
А після тренінгу всі учасники та учасниці отримають нагоду податися на мінігрант для реалізації проєкту соціальної дії.
Реєструйтеся за посиланням https://forms.gle/FYcxdpvHXnuuXHiK6 до 15 листопада.
Детальніше про програму “Активні Громадяни” http://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens
Організатор: Громадська організація Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” https://www.facebook.com/NGOInSource
Співробітництво та стажування
НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ СТАЖУВАННЯ “ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПІДХОДІВ В ОСВІТІ” (ДИСТАНЦІЙНО)
Оголошено початок прийому заявок на науково-педагогічне стажування. Організатори: ISMA University of Applied Sciences (Riga, Latvia) при підтримці International Science Group (супровід на підставі підписаної угоди про співпрацю (https://www.isma.lv/zinatne/zinatniski-pedagogiskas-stazesanas/international-science-group-isg-stazesanas-rudens-2022-23))
Голова організаційного комітету академічного стажування: Dr.oec. Deniss Djakons, ISMA University of Applied Sciences Rector.
Для проходження науково-педагогічного стажування бажаючі подають заявку заповнену обома мовами на internship@isg-konf.com
Проведення науково-педагогічного стажування заплановано в період з 1 листопада по 1 грудня 2022 р.
Детальніше за посиланням:https://isg-konf.com/uk/internship-ua/
ОПЛАЧУВАНЕ СТАЖУВАННЯ У ШВЕЙЦАРІЇ
Короткострокове оплачуване стажування CERN у Європі – одне з найбільш конкурентоспроможних та найкращих програм стажувань у світі. Студенти працюватимуть у кращому науково-дослідному інституті з дослідниками та професіоналами по всьому світу.
Тривалість – від 1 до 6 місяців
Фінансування та умови:
– стажери отримуватимуть щомісячну допомогу у розмірі близько 1516 швейцарських франків;
– учасники повинні мати страховку, яка діє на території Женеви, а також покриває всі медичні витрати, робочі та приватні нещасні випадки.
Вимоги:
– кандидатм повинні бути студентами бакалаврату не молодше 18 років;
– повинні навчатися за одним із наступних напрямків: прикладна фізика, інформатика, математика, електротехніка, електроніка, машинобудування, приладобудування, матеріалознавство, безпека та охорона навколишнього середовища, топографія;
– кандидати повинні добре володіти англійською та/або французькою мовами.
Подати заявку: https://cutt.ly/rVZ1pe6
Деталі: https://cutt.ly/rVZ1pe6
Дедлайн: різний
ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ ВІД КОМПАНІЇ DPOINTGROUP
Компанія DpointGroup (Барселона, Іспанія) шукає стажерів для роботи в різних напрямках:
- розвиток бізнесу-розвиток нових ринків, робота з клієнтами з Америки та Європи.
- маркетинг – онлайн маркетинг, ведення блогу, управління спільнотою, продажами, Організація і реалізація різних маркетингових кампаній.
- гостинність – зустріч гостей, організація розпорядку дня, реєстрація прибуття і відправлення гостей.
- веб-розробка, розробка нових веб-сайтів і просування вже існуючих веб-сайтів.
- туризм-допомога в створенні і роботі з турами, заходами, конференціями.
- програмування-оновлення веб-сайтів, мобільних додатків, розробка ідей стар-апів, участь в проектах.
Компанія пропонує стажистам оплату роботи (від 0 до 1000€), але стажери повинні мати свої ноутбуки. Кількість годин на тиждень 20-40 годин.
Вимога:
Приймаються заявки від громадян усіх країн, бажано знати англійську мову.
Тривалість стажування: 1 — 6 місяців.
Як стати стажером?
Необхідно відправити лист info@dpointgroup.com, до якого прикріпити CV, Ваше резюме буде переглянуто і Вам прийде відповідь по електронній пошті.
Деталі за посиланнями: http://dpointgroup.com/careers.html, https://st-gr.com/?p=4956
СТАЖУВАННЯ ВІД «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЛІГИ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ» (ELPD)
«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава, організовує міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників.
Тема стажування:
«Інтернаціоналізація освіти. Нові та інноваційні методи навчання. Реалізація міжнародних освітніх проектів у фінансовій перспективі ЄС»
Дати проведення: 8 листопада – 20 грудня 2022 року.
На всіх учасників стажування чекають цікаві вебінари від польських колег. Стажування надасть нові теоретичні знання, можливість опанувати новітні унікальні методики та набути досвід викладацької діяльності. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій на українську мову.
Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів ECTS).
РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ