Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

Семінар по використанню інтерактивної дошки на кафедрі «Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М. Найдиша»

18.12.2020 - 22.12.2020

Шановні викладачі університету!

22 грудня 2020 року о 13.00 в ауд. 3.108 відбудеться семінар по використанню інтерактивної дошки на кафедрі «Технічна механіка та комп’ютерне проектування імені професора В.М. Найдиша». Навчальний захід проводиться в рамках роботи Вищої школи педагогічної майстерності.

План семінару:

1. Вступне слово проректора з науково-педагогічної роботи Ломейка Олександра Петровича.
2. Доповідь доцента Бондаренко Л.Ю. «Використання інтерактивної дошки під час проведення практичного заняття з дисципліни «Інженерна механіка. Механіка матеріалів і конструкцій».
3. Доповідь ст. викладача Холодняк Ю.В. «Використання інтерактивної дошки під час проведення лекційного заняття з дисципліни «Комп’ютерне проектування промислових виробів».
4. Доповідь ст. викладача Дмітрієва Ю.О. «Використання інтерактивної дошки при практичній підготовці операторів верстатів з ЧПУ (робітничі професії)».
5. Доповідь зав. кафедри Вершкова О.О. «Використання інтерактивної дошки під час проведення контролю із засвоєння знань з дисципліни «Інженерна механіка. Механіка матеріалів і конструкцій».

Запрошуються всі бажаючі викладачі університету.

Початок:
Закінчення: