Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

Мелітопольський край – це мої справи!

01.02.2020 - 10.04.2020

Конкурс старт-ап проектів молоді, які мешкають у місті Мелітополь та Мелітопольському районі.

Мета конкурсу – створити сучасний простір для можливості втілення креативних ідей та проектів  молоді.

Конкурс проходитиме у вигляді підготовки малих проектів розвитку міста. Саме молодь нашого краю може вирішити найактуальніші соціальні, культурні та екологічні проблеми. Протягом двох місяців кожна зареєстрована команда буде навчатися або одержувати щотижневу інформацію про наступний крок створення проекту. Наприкінці конкурсу всі проекти, які будуть втілені в життя, будуть представлені на молодіжному форумі у м Мелітополь. Найкращі проекти одержать цінні призи від спонсорів та організаторів конкурсу.

Всі проекти повинні бути спрямовані на розвиток культури, історії, спорту, туризму, бізнесу чи підтримку екології регіону.

У зв`язку з карантином у школах строки реєстрації продовжено до 28 лютого.

Етапи проведення конкурсу:

1-28 лютого 2020 р. – реєстрація команд. В цей час потрібно сформувати команду із-трьох-чотирьох осіб, яка креативно мислить та готова змінювати світ навколо.

11-28 лютого 2020 р. – вибір проекту, знайомство із фасілітатором проекту, одержання завдання. У вас буде час поразмислити над яскравішим, креативним та актуальним проектом, який змінить вашу школу чи район.

22 лютого – 31 березня 2020 р. – створення ідеї, розробка проекту, пошук спонсорів, втілення проекту в життя. У цей період наші модератори допоможуть сформувати ідею, а фасілітатор – втілити її в життя.

10 квітня 2020 р. – старт-ап баттл. Докажіть всім, що ваша школа – найкраща, а ваш проект – успішний приклад змін в Мелітопольському краї.

Для участі в проекті необхідно зареєструвати команду із трьох-чотирьох осіб в он-лайн форматі за посиланням:

docs.google.com
Теми проектів:

• Безпечний пішохідний перехід
  • Креативна математика у школі
  • Математика на зупинках автобусів
  • Попереджувальні знаки щодо пожежної безпеки
  • Стенд з фінансової грамотності у школі
  • Дизайн освітнього середовища
  • Зелена алея випускників
  • Зелена стіна у школі
  • Соціальний ролик про Мелітополь