Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

Запрошуємо до участі у ХIV науково-практичній інтернет-конференції «Меліорація та водовикористання. З нагоди 90-річчя навчального закладу ВСП Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ»

01.10.2021 - 22.10.2021

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у ХIV науково-практичній інтернет-конференції «Меліорація та водовикористання.

З нагоди 90-річчя навчального закладу ВСП Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ», яка буде проводитись кафедрами ТМПК ім. В.М. Найдиша та “Геоекології і землеустрою” Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з 1.10.2021 по 22.10.2021р.

До участі в конференції запрошуються співробітники закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, здобувачі наукових ступенів, докторанти, аспіранти, магістранти та студенти, працівники державного управління, освіти та місцевого самоврядування, всі, кого цікавить проблематика: раціонального використання та збереження водних ресурсів, екології, екологічної безпеки водних об’єктів.

За результатами роботи конференції будуть опубліковані матеріали конференції (тези) у збірнику Матеріалів конференції. Кожному автору буде надіслано електронний сертифікат учасника конференції.

Вимоги до матеріалів та більш докладну інформацію для учасників подано на сайті конференції.

Участь у конференції безкоштовна.

Прийом матеріалів розпочато.

Оргкомітет конференції