19 червня 2025 р. відбулось заключне засідання Науково-методичної ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного у 2024-2025 н.р.

На порядку денному стояли такі питання:

  1. Звіти про роботу методичних комісій факультетів і ННІ ЗУП у 2024-2025 навчальному році.
  2. Звіт про роботу Науково-методичної ради університету у 2024-2025 н.р.
  3. Звіт про роботу Вищої школи педагогічної майстерності у ІІ семестрі 2024-2025 н.р
  4. Звіт про роботу відділу моніторингу якості освітньої діяльності у 2024-2025 н.р
  5. Різне.

З першого питання виступив перший проректор ТДАТУ Олександр Ломейко, який на  основі звітів голів методичних комісій факультетів та ННІ ЗУП дав оцінку діяльності комісій, підкреслив основні напрямки роботи та визначив питання, на яких варто зосередитись у подальшому.

З другого питання перший проректор ТДАТУ Олександр Ломейко навів статистичні дані щодо результативності роботи Науково-методичної ради: кількість проведених засідань та основні питання щодо забезпечення якості освіти, які розглядались, кількість розглянутих і затверджених положень з організації освітнього процесу, рекомендованих на розгляд Вченої ради щодо надання грифу ТДАТУ навчальних посібників та інших видань, затверджених освітніх програм підвищення кваліфікації тощо.

Начальник ННЦ Тетяна Шарова звітувала про роботу Вищої школи педагогічної майстерності, наголосивши на широкій географії спікерів академічного руху «Гостьовий професор» та можливостях викладачів та здобувачів освіти підвищувати кваліфікацію на цих заходах.

Завідувач відділу моніторингу якості освітньої діяльності Радміла Скляр ознайомила членів ради із основними напрямками діяльності, які реалізував відділ у 2024-2025 н.р., та результатами цієї роботи. Наголошено, зокрема, на значних досягненнях із акредитації та ліцензування освітніх програм.

Усі звіти було одноголосно затверджено, а роботу методичних комісій, науково-методичної ради та відділів визнано задовільною.

У різному було розглянуто й рекомендовано Вченій раді до надання грифу ТДАТУ навчальні посібники «Інженерна механіка» (автори: Мацулевич О.Є., Антонова Г.В., Супрун М.В.) та «English for Geodesists and Land Surveyors» з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» (англійська) для спеціальності G18 «Геодезія та землеустрій» (автори: Лемещенко-Лагода В.В., Кривонос І.А., Ганчук М.М.).

Декан механіко-технологічного факультету Володимир Кувачов презентував шаблони електронних варіантів індивідуального навчального плану здобувача вищої освіти та оновленої версії індивідуального графіку навчання. Обидва шаблони були одноголосно затверджені зі змінами й доповненнями.

Наприкінці засідання голова Науково-методичної ради, перший проректор Олександр Ломейко подякував усім членам ради за конструктивну роботу та намітив нові вектори діяльності, на яких варто буде сконцентруватись у наступному навчальному році.