В рамках профорієнтаційної роботи кафедра обліку і оподаткування провела зустріч з учнями школи № 6 м. Мелітополя – 7 грудня, студентами спеціальності бухгалтерський облік в ДНЗ «Михайлівський ВПУ» – 11 грудня і учнями 11 класів с. Великої Білозерки – 13 грудня. Викладачі під час виступу перед учнями, зазначили, що  закінчуючи загальноосвітню школу ви стоїте перед вибором, можливо, найголовнішим у своєму житті – ким стати, до якогозакладу вищої освіти вступити, яку спеціальність обрати? Вступивши до ТДАТУ ви отримаєте престижні, конкурентні професії і зможете стати гіднимифахівцями на ринку праці, зокрема на протязі всього навчання викладається іудосконалюється знання іноземної мови і можливість набути практичного досвіду при проходженні міжнародних практик і отриманням другого диплому міжнародного зразка. Також з учнями було проведено ділові ігри і нагороджено невеликими подарунками. Наприкінці заходу викладачі запросили всіх учнів завітати до них в Таврійський державний агротехнологічний університет – одного із провідних закладів вищої освіти південно-східногорегіону України.