Одним з пріоритетних напрямків роботи для кафедри компютерних наук є активна співпраця з ведучими ІТ-підприємцями та ІТ-компаніями-роботодавцями. Така співпраця дозволяє забезпечувати працевлаштування випускників у відомі українські ІТ-компанії, постійно оновлювати зміст навчальних дисциплін, підвищувати кваліфікацію викладацького складу.

В рамках цієїдіяльності на кафедрі з 31 жовтня 2017 року розпочався курс семінарів «Програмування на С#», який проводить фахівець з ІТ-галузі Олександр Шрамко. Мета семінару – обмін практичним досвідом та підтримка належного зв’язку між навчальним процесом і виробництвом, контактування студентів з роботодавцями за для подальшого працевлаштування.

Співпраця кафедри комп’ютерних наук  та провідних ІТ-компаній є різноплановою та охоплює багато аспектів підготовки ІТ-фахівців. Основна мета цієї співпраці – забезпечення високоякісної освіти.