Знайомство першокурсників зі Студентською радою ФЕБ – важливий та цікавий захід, який не лише допоможе їм краще зрозуміти що таке  студентське життя, а й налаштуватися на активну творчу діяльність. Зустріч Студентської ради ФЕБ із першокурсниками відбулась на кураторській годині. Першим виступив Кирило Гончаров, голова Студентського комітету ТДАТУ. Він відзначив головні аспекти діяльності самоврядування університету, щоб першокурсники змогли скласти загальне враження про особливості навчання у закладі вищої освіти.

Далі голова студради ФЕБ Марченко Катерина представила студентам сектори, з яких складається рада та яким напрямком діяльності ці сектори займаються. Голови кожного сектору розповіли про свої обов’язки, та запросили кожного зацікавленого студента до свого відділу. Головний керівник ЦКіД Нікітіна Віталіна Ігорівна та помічник ректора з організаційно-виховної роботи та студентських справ Грицаєнко Ігор Миколайович також розповіли студентам про цікаві заходи, які відбуваються в ТДАТУ та запросили брати в них активну участь. Зустріч завершилася презентацією відео про студентське життя та яскраве дозвілля у ТДАТУ.

Прес-служба ТДАТУ