Перші дні в університеті важкі. Тільки починаєш звикати до того, що пара триває аж 90 хвилин, а не звичні 45, що іноді потрібно підійматися пішки на восьмий поверх, коли велика черга до ліфту та що на великій перерві краще хутчіш бігти у буфет, поки все не розібрали.

Студентська рада ФЕБ, традиційно, вирішила провести квест “Посвята у першокурсники”, щоб зробити дозвілля наших нових студентів більш веселим та яскравим. Незважаючи на те, що квест проходив після 4 пари, команди були енергійними, позитивними та налаштованими на перемогу. Станції були різноманітними – від інтелектуальних питань та ребусів до пісень і фотографування з перехожими. Те, з яким ентузіазмом першокурсники виконували завдання потрібно було тільки бачити! Пари парами, а відпочивати вони вміють!

Отже, за результатами суми балів призові місця посіли такі команди:

І місце –  команда “Солнышко” групи 11-МН;

ІІ – команда “7-й этаж” групи 11-ПТ;

ІІІ – збірна команда “Солянка” (групи 11-ОО, 11-ФБ, 11-ПТ, 11-МН).

Найкмітливішими стала команда туристів “Супер-класс”, найкреативнішими – “Тюлені” груп  12-МН, найспритніші – “Креш кеш” групи 11-ФБ, наймузикальніші – “Парламентские ребята” групи 11-ПУ та найшвидші – “Облік” групи 11-ОО.

Дякуємо всім за участь! Це тільки початок вашого незабутнього студентського життя!

Прес-служба ТДАТУ