У рамках акції «Батарейки, здавайтеся!», яку організували студентські активісти ТДАТУ, проведено збір батарейок для подальшої екологічної переробки.

В Україні існує гостра проблема — відсутність утилізації прострочених батарейок. На жаль, в країні немає відповідного виробництва і мільйони прострочених батарейок не можуть бути перероблені належним чином.

Студенти ТДАТУ зібрали понад 200 батарейок. Всі батарейки будуть надіслані до заводу GreenWEEE у Румунії. Там переробляють значну частину батарейок та добувають з них:

• сталь;
• цинк-марганцевий концентрат (далі передають на пірометалургійне підприємство для видобутку цинку, латуні тощо);
• фракцію паперу/пластику (упаковка), яка згодом стає RDF (альтернативне паливо).

Організатори акції дякують всім, хто долучився до збору! Пам’ятайте, що стан нащо довкілля залежить лише від нас.

Студрада ТДАТУ