Конкурс композицій із сукулентів проводиться у рамках тематичного спрямування аспектів фітомеліорації інтер’єрів та враховує прикладні питання дисципліни «Екологія людини».

Цей конкурс є традиційним, він проводиться для студентів спеціальності 101 «Екологія» в рамках факультативних завдань з дисципліни «Екологія людини». Конкурс передбачає виготовлення тематичних композицій із сукулентів та захист коротких тематичних доповідей із зазначенням біології та екології рослин, умов догляду за ними, естетичний та тематичний зміст композиції.

Сукуленти і кактуси – мініатюрні рослини, які часто використовуються в декорі. Ці культури з легкістю доповнять будь-які підвіконня, робочий стіл, поличку або іншу поверхню. Перевага цих представників флори в тому, що з їх допомогою можна самостійно формувати композиції, економлячи тим самим фінансові кошти. Крім того, догляд за такими культурами мінімальний, що дозволяє їх вирощувати навіть початківцю квітникарю.

За результатами конкурсу шляхом анонімного голосування відбулось нагородження конкурсантів, композиції яких отримали найбільшу кількість голосів.

Кафедра геоекології і землеустрою