Факультет агротехнологій та екології ТДАТУ влаштував для усіх охочих закриту вечірку «Roast Battle». До «спекотного вечора» старанно готувались жартівники ФЕБ, факультет АТЕ та МТФ. До виступу учасники запаслися гострими язиками та байдужістю до образ, адже суттю вечірки було жартувати над опонентом.

У першому раунді учасників на пари розділив ведучий та їх завданням було «накинути» жартів один на одного. Кращий потрапляв у другий тур, де мав змогу пошуткувати з усіх інших учасників цього раунду.

Головною темою прожарки третього раунду стала запрошена гостя: Надія Шац – екс голова студентської ради університету. Вечірка пройла весело та без образ. Глядачі аплодували та сміялись, а жартівники з радістю скористались шансом випробувати свої можливості.

Переможницею «Roast Battle» стала студентка ФЕБ Златоміра Кравець.

Факультет агротехнологій та екології