Редакційно-видавничий відділ підготував черговий, 312-й, номер університетської газети «Агро Таврія». На шпальтах видання висвітлені важливі та цікаві події з життя університету, що відбувалися протягом грудня.

Переглянувши номер, можна дізнатися: про візит представників проєкту «Агрокебети-Схід» до ТДАТУ, про підсумки «Наукового батлу» на факультеті енергетики та комп’ютерних технологій та кому з науковців Таврійського ДАТУ вручені відзнаки Національного визнання «Науковець року 2021».

А також, читайте у номері: викладача ТДАТУ обрано експертом Національного агентства кваліфікацій, Рената Гришко — новий студентський омбудсмен та хто зі студентів Таврійського ДАТУ отримав перемогу у ІІ етапі ХІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Друкований примірник завжди чекає на вас у читальному залі наукової бібліотеки, де зберігаються підшивки газети за всі роки її існування та в музеї університету. Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ.

Для цього треба перейти за посиланням.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»