Вступна кампанія в розпалі. І дуже важливо, що приємні новини щодо оцінки діяльності Таврійського ДАТУ не забарилися. Це є особливо важливим тому, що під час війни, окупації, переміщення університету на підконтрольну Україні територію, позитивний імпульс дорого коштує.

ТДАТУ живе, працює, активно і впевнено веде вступну кампанію і чекає на нових студентів. Колектив і студентство згуртовані як ніколи! Віримо, що час Перемоги наближається невпинно!

Попередні результати щорічного Консолідованого рейтингу українських закладів вищої освіти 2022, опублікував на сторінці Фейсбук «Новини вищої освіти» Sergey Semerikov, доктор пед.наук, професор КДПУ. Він проаналізував показники 266 закладів вищої освіти України за показниками рейтингу: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує важливі критерії оцінювання.

За попередніми даними, ТДАТУ посів 93 місце у Консолідованому рейтингу українських ЗВО і вперше увійшов до 100 кращих. Тим самим піднявся у рейтингу на 18 позицій. Це стало можливим завдяки науковій і публікаційній активності викладачів університету, однією з важливих складових при оцінюванні університетів. У світовій наукометричній базі Scopus університет посів 97 позицію (+12).

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного у Консолідованому рейтингу входить до п’ятірки кращих аграрних закладів вищої освіти та посідає 4 місце, поступившись національним ЗВО: НУБІП, Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Г. Гжицького та Сумському національному аграрному університету.

ТДАТУ втримує достойну позицію серед закладів вищої освіти Запорізької області» та входить у число кращих разом із Запорізьким медичним університетом, Запорізьким національним університетом та НУ «Запорізька політехника».

Як зазначає оглядач, це неофіційні дані Консолідованого рейтингу 2022 серед ЗВО України, тому можуть бути розбіжності, але незначні. Однак, вже зрозуміло, що Таврійський ДАТУ кожного року впевнено показує позитивну динаміку і покращує свої позиції за багатьма показниками.

Тож, обирайте своє гарантоване майбутнє разом з ТДАТУ.

Навчайтеся у найкращих!