Loading Події

« Усі Події

Конкурс на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України

Червень 5 - Жовтень 1

Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій. Премія заснована урядовим рішенням 1 серпня 2012 року для відзначення особливих досягнень у розробленні та впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції.

На здобуття премії можуть претендувати роботи з доведеною практичною цінністю результатів, а також які мають та перспективу упровадження у господарську діяльність підприємств, окремих галузей промисловості та/або національної економіки в цілому, створення робочих місць у високотехнологічних галузях, які відповідають пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки та інноваційної діяльності.

При оцінюванні поданих на конкурс заявок буде враховуватись кількість охоронних документів на об’єкти права інтелектуальної власності, що отримані в Україні і за кордоном та використані у роботі, кількість укладених у процесі виконання роботи ліцензійних угод на використання об’єктів права інтелектуальної власності та ноу-хау.

Заявку на участь у конкурсі можна подати до 1 жовтня 2023 року.

Детальніше: https://is.gd/Q4Ylmzhttps://is.gd/h1dkva

Деталі

Початок:
Червень 5
Закінчення:
Жовтень 1

Календар зроблен The Events Calendar