Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

11.02.2022 - 07.03.2022

Розпочато прийом статей до опублікування у науковому фаховому виданні «Праці Таврійського державного агротехнологічного університету» випуск 22, т. 1. Видання входить до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних робіт (категорія Б).

У збірнику наукових праць публікуються матеріали за результатами досліджень в:

– галузевому машинобудуванні;
– обладнанні переробних і харчових виробництв;
– харчових технологіях;
– електроенергетиці, електротехніці та електромеханіці;
– комп’ютерних науках та інформаційних технологіях.

Статтю необхідно надіслати на адресу оргкомітету ophv@tsatu.edu.ua не пізніше 7 березня 2022 р.

Кожній статті присвоюється цифровий ідентифікатор DOI (Digital object identifier).

Журнал індексується у наступних пошукових системах та базах даних: Crossref, Google Scholar, «Україніка наукова», НБУ ім. В. І. Вернадського, OUCI, AGRIS, BASE.

Вимоги до оформлення наукових статей.

Дякуємо вам за інтерес до нашого наукового фахового видання!

Початок:
Закінчення: