Loading Події

« Усі Події

Впорядкування профілів ТДАТУ у базах даних Scopus та Web of Science

Листопад 10 - Грудень 31

Відповідно до Оперативного плану Міністерства освіти і науки України на 2022 рік, затвердженого наказом МОН від 17.01.2022 р. № 29, розпочато заходи із упорядкування інституційного профілю Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного/ Dmytro Motornyi Tavria State Agrotechnological Universityу базах даних Scopus та Web of Science.

У ТДАТУ створена група осіб: уповноважений – Анатолій Панченко, проректор з науки; відповідальні за створення, підтримку та внесення змін до профілів установи у базах даних Scopus та Web of Science – Ольга Білоцька, директорка наукової бібліотеки, Наталя Семенюк, завідувач відділом наукової бібліографії НБ.

Шановні дослідники, для впорядкування профілів ТДАТУ у базах даних Scopus та Web of Science, просимо вас переглянути свої авторські профілі і перевірити:

– Транслітерацію прізвища та імені (постанова Кабінету Міністрів України №55 від 27 січня 2010 р.).
– Афіляцію з Dmytro Motornyi Tavria State Agrotechnological University.
– ORCID – відкритий, міжнародний, унікальних ідентифікатор.
– Відсутність подвійних профілів (при наявності, необхідно об’єднати).

У зв’язку з тимчасовим переміщенням ТДАТУ на підконтрольну територію України і змінення міста постійної локації, у роботі в БД Scopus та Web of Science виникають певні труднощі. ДНТБ України ситуацію обіцяють виправити.

Для самостійного редагування власного профілю достатньо безкоштовного Scopus Preview https://www.scopus.com/

У разі виникнення труднощів у редагуванні авторських профілів або отримання консультацій щодо роботи у базах даних Scopus та Web of Science, просимо писати в Telegram

Наукова бібліотека ТДАТУ https://t.me/nbtsatu

Чат НБ https://t.me/library_tsatu

Семенюк Наталя biblioteka@tsatu.edu.ua

У звернені щодо редагування профіля НПП, просимо писати: прізвище, ім’я; посилання на діючий (актуальний) профіль НПП (Scopus, WОS);опис проблеми.

Підписуйтесь на інформаційний канал наукової бібліотеки https://t.me/nbtsatu в Telegram і будете в курсі цікавих подій, заходів, інформаційних та фахових ресурсів.

Впорядкування профілів НПП ТДАТУ у базах даних Scopus та Web of Science забезпечить отримання якісної інформації про основні показники публікаційної активності, дасть можливість проводити якісний аналіз публікаційної активності.

Деталі

Початок:
Листопад 10
Закінчення:
Грудень 31