Loading Події

« Усі Події

• This Подія has passed.

01.11.2022 - 10.12.2022

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Сучасні комп’ютерні та інформаційні системи і технології», яка проходитиме на базі кафедри «Комп’ютерні науки» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з 12.12.2022 по 19.12.2022 р.

До участі в конференції запрошуються співробітники закладів вищої освіти,науково-дослідних установ, здобувачі наукових ступенів, докторанти, аспіранти,здобувачі вищої освіти, фахівці з різних областей техніки, що мають міждисциплінарні інтереси в області інформаційних технологій та комп’ютерних наук, розробки програмного забезпечення, комп’ютерної графіки, прикладної математики та цифрового бізнесу.

Напрями роботи конференції:
Секція 1. Математичне і комп’ютерне моделювання складних процесів.
Секція 2. Управління, обробка та захист інформації.
Секція 3. Комп’ютерна графіка та геометричне моделювання.
Секція 4. Інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
Секція 5. Проектування інформаційних систем.
Секція 6. Інтелектуальні інформаційні системи та системи штучного інтелекту.

Участь у конференції та публікація матеріалів у збірнику безкоштовна.
Кінцевий термін подання матеріалів конференції – 10 грудня 2022 року.

З додатковою інформацією щодо конференції можна ознайомитися на сайті конференції.

Контактна особа:
секретар оргкомітету конференції