Loading Події

« Усі Події

Здобувачів ТДАТУ закликають до участі у конкурсі студентських наукових робіт

Січень 2 - Березень 31

Міністерство освіти і науки України разом із Національною комісією Україні у справах ЮНЕСКО та Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського оголосили конкурс студентських наукових робіт.

Його мета – підтримка інтеграції України до європейського освітньо-наукового простору, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

Приймаються лише самостійно підготовлені студентами наукові роботи, які є пріоритетними, інноваційними або пошуковими за своїм характером, відповідають одній з 11 обраних спеціальностей, виконані українською та англійською мовамита не порушують академічну етику.

Конкурс проводитиметься за 11 спеціальностями: 015 «Професійна освіта», 035 «Філологія», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 051 «Економіка», 101 «Екологія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», 263 «Цивільна безпека», 274 «Автомобільний транспорт», 275 «Транспортні технології». Автори кращих наукових робіт отримають запрошення для участі у підсумковій науково-практичній онлайн-конференції, за результатами якої конкурсне журі прийме рішення про визначення переможців.

‼️Заявки на конкурс можна подати до кінця березня 2023 року.

⚡️Детальніше: за посиланням

http://krnukonkurs.kdu.edu.ua/doc/pologennya_konkurs_2023.doc

http://krnukonkurs.kdu.edu.ua/doc/inform_letter_2023.docx

Деталі

Початок:
Січень 2
Закінчення:
Березень 31