Днями у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбувся І етап ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка у 2023/2024 н. р.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започаткували ще у 2010 році, і відтоді вже традиційно у ньому щороку беруть участь юні поціновувачі творчості Великого Кобзаря.

Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Проведення конкурсу має сприяти вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любов до рідного краю, формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни.

Усього в І етапі взяли участь 25 студентів з них за категоріями:

Факультет Кількість учасників
Економіки та бізнесу 7
Агротехнологій та екології 8
Енергетики та комп’ютерних технологій 5
Механіко-технологічний факультет 5

Творчі роботи конкурсантів показали небайдуже ставлення молоді до об’єднання нації, формування патріотизму, оптимізму і віри у щасливе майбутнє України, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

Бажаємо всім учасникам конкурсу подальших успіхів у вивченні та популяризації державної мови, національної культури та творчості видатних українських письменників.

Кафедра суспільно-гуманітарних наук