128 червня Україна буде відзначати щорічний День молоді. Це свято юності, літа і позитиву – гарна нагода привітати всіх юнаків і дівчат, а також людей, хто молодий душею.До свята наукова бібліотека підготувала відео-презентацію «ПОКОЛІННЯ БЕZ КОРДОНІВ». Це вітання прогресивній молоді ТДАТУ та всієї України.

Це свято було засновано ще в 1958 році урядом СРСР і називалось Днем радянської молоді. Після здобуття Україною незалежності молодіжні організації звернулися до чинного на той момент президента Леоніда Кравчука. У 1994 році гарант підписав указ No323/94 про святкування Дня молоді в Україні. Свято встановлене «На підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України».

До категорії «молодь» на Україні відносять громадян у віці від 18 до 35 років. Майже одинадцять мільйонів осіб, а це приблизно 22% населення України, становлять молоді громадяни країни. Сьогодні на Україні діють 193 всеукраїнських і понад 4000 місцевих молодіжних і дитячих громадських організацій.

З нагоди свята бажаємо усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум.

Світлана Голодова,

завідуюча відділом наукової бібліотеки