В рамках тижня циклової комісії фундаментальних та загальнотехнічних дисциплін для слухачів підготовчого відділення ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» було проведено профорієнтаційний захід «Я – ерудит».

Мета даного заходу – виявлення обдарованої молоді серед майбутніх здобувачів освіти нашого навчального закладу. Найкращий спосіб залучення абітурієнтів до навчання – це гра.

Тому викладачами ЦК Галиною Гудковою, Валентиною Дундою та Вікторією Політицькою були використані нестандартні форми роботи (індивідуальні та групові) – розгадування анаграм, угорського кросворду, які дозволяють визначити в невимушеній обстановці теоретичні знання з математики, фізики та креслення. Також були розглянуті життєві задачі фізико-математичної напряму, які спрямовані на практичне застосування отриманих знань.

Велику цікавість викликала «Геометрія сирників», яку провела Валентина Дунда. Викладач розповів про виникнення цього виду головоломок та складали фігури з сирників для розвитку просторової уяви.

Переможцями стали: Андрій Кичко, Володимир Стрелков та Аліна Слива. Вони отримали заохочувальні призи.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»