У ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ” відбулось засідання адміністративної ради. Голова адміністративної ради, директор коледжу Олександр Гребінчак, ознайомив членів ради з рішенням Вченої ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

 

 

adminrada 02

Зокрема, акцентувалася увага на формах проведення випускової атестації та на досвіді проведення моніторингу працевлаштування випускників університету, які навчалися за державним замовленням. Завідувачі відділень коледжу наголошували на особливостях моніторингу працевлаштування випускників коледжу, а також можливості вступу наших студентів до університету. Було прийняте рішення про організацію підготовки студентів других, третіх і четвертих курсів до проходження національного мультипредметного тесту у 2025 році. Наявність сертифікатів НМТ забезпечує можливість вступу до закладів вищої освіти.

adminrada 03

Заступник директора з навчальної роботи Лариса Назарова порушила питання підготовки коледжу до проходження акредитації освітньо-професійних програм, зокрема в частині забезпечення освітнього процесу ліцензованими програмами.

adminrada 04

На засіданні адміністративної ради обговорювались і інші поточні питання роботи приймальної комісії коледжу, підготовки до вступної кампанії 2025 року.