На базі Херсонського національного технічного університету відбулася мотиваційна акція PROFIBOOM для студентів та абітурієнтів університету, яку організував завідувач кафедри «Автоматизація, робототехніка та мехатроніка» д.т.н. професор Дмитро Дмитрієв.

Головною метою акції було створення трикутнику «Університет-студент-роботодавець», який є найважливішим елементом у системі якості вищої освіти.

Була проведена неформальна зустріч успішних випускників і студентів, які працюють за фахом, зі студентами ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» І-ІІІ курсів спеціальностей 131 – Прикладна механіка, 133 – Галузеве машинобудування, 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Студенти коледжу взяли участь у круглому столі, ознайомилися з університетом, новими досягненнями кафедри.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»