На виконання внесених змін до постанови КМУ від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рекомендаційного листа Міністерства освіти і науки України №1/9-576 від 12.03.2020р., рішення місцевої комісії Мелітопольської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та з метою запобігання поширенню в університеті гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (COVID-19), та встановленням у Мелітополі «червної» карантинної зони з 9 квітня,  Університет посилює заходи щодо запобігання епідемії короновірусної інфекції.

Здобувачі вищої освіти денної і заочної форми усіх курсів і спеціальностей Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з 12 по 23 квітня будуть навчатися дистанційно. Про це повідомляється у наказі ректора ТДАТУ.

Деканам факультетів та керівнику ННІЗУП, кураторам академічних груп до 09.04.2021р. провести роз’яснювальну роботу серед студентів денної і заочної форм навчання щодо особливостей організації освітнього процесу в дистанційній формі. Завідувачам кафедр і провідним викладачам до 09.04.2021р. необхідно забезпечити наявність електронних навчальних курсів з усіх дисциплін 2 семестру 2020-2021 навчального року на освітньому порталі університету.

Завідувачам кафедр зобов’язати викладачів з усіх навчальних дисциплін відповідно до затвердженого розкладу занять та екзаменаційних сесій, створити у програмі Zoom посилання на відео-конференції для проведення лабораторних, практичних, семінарських і лекційних занять в синхронному он-лайн режимі та надати інформацію за наданою формою до 08.04.2021р. на електрону пошту навчального відділу.

На два тижні в корпусах та на території Університету заборонені будь-які культурно-масові заходи. Проведення тренувань на кафедрі фізичного виховання і спорту, відповідно до затверджених постановою КМУ, на вказаний період дозволено.

Редакційно-видавничий відділ