Дуже часто у соціальних мережах можна побачити фото із забрудненими місцями Мелітополя. Наприклад, люди виїжджають на відпочинок до лісопарку, однак, далеко не кожен прибирає після себе сміття.

Активісти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного не змогли проігнорувати побачені знімки. Саме тому студентська молодь вирішила зібратись у вихідний день, аби виправити ситуацію. У третій день квітня представники студентської ради організували толоку. Студенти спорядилися пакетами для сміття та печатками. Буквально за одну годину вони розправилися із купою пляшок, пластикового посуду, пакетиками та іншим сміттям.

Яскраві футболки 4-ох факультетів, весела атмосфера і заряд енергії привернули увагу перехожих. Звичайні відпочивальники залучалися до прибирання.

Дякуємо нашим активістам за ініціативу!

Шановні жителі міста Мелітополь, не залишайте після себе сміття та не будьте байдужими до стану міста! Пам’ятайте, що чисто там, де не смітять, а не прибирають!

Студрада ТДАТУ