Колектив ТДАТУ глибоко сумує з приводу непоправної втрати – передчасної смерті головного бухгалтера університету Тетяни Олександрівни Крутікової.

Важко повірити в те, що підступна хвороба так рано і несподівано на 63 році обірвала життя Тетяни Олександрівни, яка рідному університету віддала понад 30 років життя.

Внесок Тетяни Крутікової у розвиток бухгалтерської служби ТДАТУ великий, ефективний та багатогранний. Свідченням цього є багаторічна і високопрофесійна робота, компетентність у прийнятті рішень зі складних питань.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою у житті колективу, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Світла пам’ять про Тетяну Олександрівну залишиться у наших серцях назавжди.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині і близьким.

Царство небесне. Вічна пам’ять…

Колектив ТДАТУ