Національна дослідницька рада Іспанії опублікувала черговий міжнародний рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities (Webometrics) (January 2022 Edition 2022.1.0 beta).

Загалом, цього разу представленість у веб-просторі було оцінено для більш ніж 31 тисяч вишів світу, серед яких 313 ЗВО з України.

Таврійський ДАТУ посів 50 місце. Впродовж останніх 3-х років ТДАТУ знаходиться серед 50 кращих ЗВО України, що є достойним результатом.

Серед університетів Запорізької області ТДАТУ посів 3 позицію після ЗНУ і Запорізької політехніки (відповідно 33 і 39 місця); серед ЗВО аграрного напряму у ТДАТУ 2 позиція після НУБІП (8 місце).

Аналіз позицій ТДАТУ по кожному індикатору Webometrics демонструє наступне:

– Impact Rank (кількість посилань на домен університету) -16 позиція (+4);
– Openness Rank (кількість цитувань у Google Scholar) – 21(-2);
– Excellence Rank (кількість найбільш цитованих робіт у Scopus) – 89 (+115).

Показники Webometrics Ranking of World’s Universities використовуються у національному рейтингу «ТОП 200 Україна».

Трійка найкращих ЗВО України у Webometrics: КНУ ім. Т.Шевченка, НТУ КПІ ім. Сікорського і Сумський державний університет.

Беззаперечні світові лідери освіти: Гарвардський, Стендфордський Университети і Массачусетський Інститут Технологій.

Детальніше за посиланням.

Ольга Білоцька,